1 / 6
Stan vo Cair
75.000 €
23.07.2022 16:02

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

81 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ulica resenska 10/1-5

Se prodava stan vo Cair od 81m2 bez terasa. i garaza /podrum 21m2 sproti osnovnoto ucileste Penko.Cena75.000evra.tel za kontakt 078451401

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

velce
Потврден огласувач
078451402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам