1 / 12
Stan so garaza
1 €
26.09.2022 19:14

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

53 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul Partizanska

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT Na prizemje mnogu ubav za odmor tel 070 207 064 i 078 207 407 NIZO

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nizo
Потврден огласувач
078207407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам