1 / 12
IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES
По Договор
24.11.2022 08:24

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

blagoj gjorev

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA BLAGOJ GJOREV 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам