1 / 3
Jakna H&M 6-7Y
20 €
17.09.2022 13:14

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

122

Боја:

Црна

Kako nova jakna
postavena,
topla,
debela.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
072511113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам