1 / 10
Dvosoben stan vo Princ Makret zgradata 62m2
48.000 €
Цената е фиксна
23.07.2022 17:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Lazar Trpovski 88 3/29

Se prodava stan vo topansko pole vo princ market zgradata.
62m2 + 8m2 Balkon
Na 8mi sprat so lift

Stanot vo momentot nema struja, plateno veke za nov priklucok.

Stanot ke bide vseliv kraj avgust/pocetok septembri

Za poveke informacija javete se ili pisete na viber/whatsapp: 070568416

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Muamer
Потврден огласувач
70568416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам