1 / 3
Tobacco 60 ml Tecnosti za elektronski cigari i Vejp
400 МКД
15.08.2022 18:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Течност за сите електронски цигари и за Вејп
Вкус Тобако
Јачина на никотин 3 милиграми
Зафатнина 60мл.

T.o.b.a.c.c.o T.r.a.i.l
by
C.U.T.W.O.O.D California USA


Линк кон сите мои огласи со течности за вејп https://www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Lemon Twist - 60ml Tecnost za Vape Elektronska Cigara

200 МКД

60ml Tecnosti za Vape Elektronski cigari PROMOTIVNA CENA

120 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам