1 / 8
BMW 320i doneseno od Svajcarija
9.800 €
23.07.2022 20:36

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e na top forma. E doneseno od Sfajcaria. Kontakt so Whatsapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jeton Dervishi
Потврден огласувач
41763424440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам