1 / 10
BMW 520d 2008
8.300 €
23.09.2022 14:53

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema BEZ ZAMENA


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S A S E
Потврден огласувач
075443100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам