1 / 12
VOLKVAGEN GOLF 5
5.500 €
Цената е фиксна
10.11.2022 22:04

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf V karavan 1.9 TDI 105 KS, klimatronik, registriran do 11/2023, 4 alu bandazi VW i 4 celicni bandzi VW so 2 para gumi NOKIAN letni i SAVA Eskimo HP2 zimski novi. Kupen so 249000 km vo Noemvri 2021 od uvoz od Germanija, promeneti zamaec komplet, golem servis site kaisi, zategaci i vodna pumpa. Sega ima 279000 vozen samo na otvoren pat za licni potrebi.
Aleksandar 071/294-041

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlade
Потврден огласувач
071294095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам