1 / 7
Sobi vo oh.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 15:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat sobi,po dogovor na sprat vo kuka,,pogodni za par so bebe ,decinja,so parking .mob. 079 329 OOO...cena po dogovor ili viduvanje.wifi,televizija,mini kujna.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
070969737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам