Nova kuka centar ( pucko petrol ) Okta benzinska
25 €
01.10.2022 13:09

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Janko mihajloski 51

Nova gradba 2020god
Kompletna dokumentacija
Kompletno opremena so site naj visoki standardi na gradba fasada so izolacija
Parno i solarno greenje
Kompletno nov inventar kujni kupatila sve sredeni
Moze i zamena za stan
Cena 250.000evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам