1 / 3
Klub masa
4.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.08.2022 21:05

Сопиште / Скопје

Racno napravena klub masa, za vashiot dom/dvor.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Kristijan
Ul. 9 br. 6/1-4
Потврден огласувач
0038970385113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам