1 / 1
Televizor NEO 80sm ramen ekran za prodazba ili za delovi
550 МКД
Цената не е фиксна
24.07.2022 07:56

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

NEO

Производ:

Останато

Големина:

81 cm (32 inch)

Prodavam televizor NEO so ramen ekran 80 sm ili 32 inci
neznam dali e za delovi si rabotese perfektno ne e vklucuvan mnogu no koga go vkluciv posledniot pat za proba nesto boite ne mi bea dobri i zatoa go davam eftino za delovi ili mozno e malku da mu treba za da si gledate na nego TV.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава / Можна е замена од:

Gorki
Потврден огласувач
070323367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам