1 / 5
Germanski brend letni bremudi/sorcevi br.M %%popust%%
500 МКД
Цената е фиксна
25.08.2022 18:22

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

M

Боја:

Сина

Kako NOVI germanski brend bermudi broj M
Kvalitetni moderni idealni za gorestinive
Cena 1200..namaleni 700
Vikend cena 500

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski duks/dukser/trenerka br.M/L org.ADIDAS

1 МКД

Germanski maski pantaloni,bermudi br.XL/36 CECIL,S.OLIVER

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам