1 / 2
Kia Sorento 2007
По Договор
14.09.2022 08:33

Неготино / Неготино

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

071/391/707

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goke
Потврден огласувач
075751094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам