1 / 5
Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks
2.700 €
30.09.2022 18:15

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks. Registriran na mk tablici. Od oprema poseduva:
-Klima
-Elektrika na prozori
-Elektrika na retrovizori
-Fabricko CD radio so komandi na volan
-Podesuvanje na volan
-Centralno zaklucuvanje
-Aluminiumski bandazi 16''
-Svetla za magla
-Smenet set lamela, potisna ploca i lager
-Boja: siv metalik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
70268677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам