1 / 11
☆ NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 65KS 2011G ☆
3.850 €
3.899 €
30.09.2022 09:09

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☆ NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 65KS 2011G ☆
PLATENI SITE DAVACKI DO
REGISTRACIJA !!!
DIREKTEN UVOZ OD GERMANIJA
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 3850€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️KLIMATIK ✔️KOZEN VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️170.000KM SO SERVISNA KNISKA!!!
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆ OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G ☆

2950 €

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

6399 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам