1 / 1
Пумпа за велосипед
300 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 18:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нова пумпа за велосипеди sedona.Со држач за на рам.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
078602197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам