Се продава поволно
3 €
24.07.2022 14:13

Битола / Битола

Квадратура:

1050 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата се наоѓа во близина на куќите во Горно Оризари на ул Раштанска. Има вода од Стрежево. Поволна е за секаква намена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Томче
Потврден огласувач
070452647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам