1 / 12
MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 14:20

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE so full oprema.
CENA PO DOGOVOR
Goran 075352534

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
+38977571897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам