1 / 9
SKODA RAPID SB
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 14:27

Валандово

Марка:

Skoda

Модел:

Rapid / Spaceback

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava SKODA RAPID SB 1.4 2015god
CENA PO DOGOVOR

GORAN +38975352534

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
+38977571897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам