Плацеви за куќи
20 €
Цената не е фиксна
24.07.2022 14:30

Битола / Битола

Квадратура:

3265 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива кое може да се подели на посебни плацеви со квадратура по вашите потреби. Поволно за изградба на куќа магацин деловен простор. Се наоѓа на ул Раштанска бб. во новоизградените куќи. До парцелата води пат, во близина има градски водовод и струја КП 697 КО Раштани

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Томче
Потврден огласувач
070452647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам