1 / 3
Аголна гарнитура
25.000 МКД
23.08.2022 16:06

Аеродром / Скопје

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро сочувана.Цена 25000 денари.
Контакт 078 323-737

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

gorgi popzlatanov
Потврден огласувач
078323736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам