Audi Q7 S-Line
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 15:55

Брвеница / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

280 kw / 381 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Napomena
Kolata ne e za “Devojki”

Se Prodava
Moze Zamena

Audi Q7 3.6 S-Line
2006/7
Oprema Full
Registracija
18.01.2023

Cena
12.000 Euro
Moze dogovor na Lice Mesto

Kontakt
070209781
Boban

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

boban
Потврден огласувач
070209781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам