1 / 6
Opel Astra 1.9 - 2005g.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 16:46

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Цена по договор!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075344406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам