1 / 4
Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус
3.000 МКД
30.08.2022 10:22

Скопје Центар / Скопје

Продавам многу малце користена тастатура + маус.

!!!И двете работат само со BLUETOOTH, нема адаптер (dongle). Работат со обични ААА батерии

Оди заедно со оргиналната кутија и документација, бидејќи е многу малце користена во неа се уште се наоѓаат оргиналните батерии од кога е купена.

FN-friendly е така што ја прави перфектна за програмирање.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
071233195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам