1 / 4
Vitrina LTX
12.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2022 17:26

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava vitrina LTX 12000 DENARI
TONI 071536336

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
71536336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам