1 / 4
SEAT LEON
4.800 €
14.09.2022 08:33

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

075/622/094

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goke
Потврден огласувач
075751094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам