1 / 2
Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација
500 МКД
Цената е фиксна
24.07.2022 18:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а во најава е и нов бран на корона, корисно е да имате еден ваков апарат. Во аптеките е околу 1000ден. вие ќе го добите за 500ден.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
071352714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам