1 / 2
Викендица со шпалир лозје
3.000 €
05.09.2022 07:53

Демир Капија / Неготино

Квадратура:

45 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Се продава Викенд куќа од 45 м2 со гаража. Се наоѓа на 4,5км од центарот на Демир Капија во месноста викано " Деловите ". Нема струја и вода. Шпалир Лозје со вкупна површина од 3000м2. Со чист имотен лист. Цена по договор . За подетални информации на 070/468-344 Мете

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Mete
Потврден огласувач
070468344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам