1 / 2
PRODAVAM Xiaomi70Mai kamera retrovizor
5.000 МКД
04.10.2022 00:45

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nova dash kamera retrovizor so prikaz na snimkata na ogledaloto, mnogu kvalitetni snimki pravi .

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
070841181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам