1 / 6
VELOSIPED GENESIS
11 МКД
24.09.2022 15:36

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM ALUMINIUMSKI VELOSIPED VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

robert
blagoja stefkovski
Потврден огласувач
071292911
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 323 LEV STOP

11 МКД

HYUNDAI PONI DESEN FAR

11 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам