1 / 1
Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje
1 €
26.08.2022 22:40

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Osloboduvanje. Od prvi kat pa nagore. Stanovite se so 2 spalni sobi i kvalitetna gradba. Cena po dogovor. Poekje informacii 070/318-320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan na Bulevar na 1vi kat

1 €

Stan na 1vi kat na Bulevar

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам