1 / 1
PLAC VO KOZLE - A1-
135.000 €
28.09.2022 14:03

Карпош / Скопје

Квадратура:

404 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za gradba vo Kozle - A1 - vo neposredna blizina na OU Vlado Tasevski so objekt na nego od 82 m2 so slednive karakteristiki za gradba
-plac za gradba - 392 m2
-osnova za gradba-148 m2
-vkupno za gradba - 370 m2
-visina za gradba - 8.80 m

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам