1 / 1
PLAC ZA GRADBA -A1- VO VLAE
160.000 €
28.09.2022 14:03

Карпош / Скопје

Квадратура:

272 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za gradba vo Vlae - A1 so objekt na nego lepenka od edna strana so vkupna kvadratura od 200 m2 stanben del i 77 m2 podrum. Markicata e so slednive uslovi za gradba
-golemina na plac - 280 m2
-osnova za gradba - 125 m2
-visina za gradba - 10.50 m
-vkupno za gradba - 375 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам