1 / 5
ROLERKI FILA
1.200 МКД
03.10.2022 23:04

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat rolerki Fila so silikonski kolca podesivi od 32-35 broj,super zacuvani i udobni!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Останато

Се продава од:

Marin
Потврден огласувач
070259065
Испрати Е-маил до огласувачот

ROLERKI FILA

1200 МКД

Mitsubishi lancer

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам