1 / 7
PRODAVAM 6500m2 plac 200m od granichen premin A i B namena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 12:40

Карпош / Скопје

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL 078447744

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам