1 / 3
Casovnik saat Seiko Chronograph
120 €
130 €
25.09.2022 14:13

Аеродром / Скопје

Za prodazba
Seiko Chronograph
Quartz
Ref. 7T92-OHEO
Red and Black Daytona Racing model
Redok kolekcionerski model
Telo i brazletna celik
43mm dijametar
Sostojba odlicna

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам