1 / 8
Se prodava dnevna soba
1 МКД
18.08.2022 08:11

Скопје Центар / Скопје

Se prodava komplet dnevna soba kupena od Jugoexport :
- trosed 195x80
- dvoded 130x80
- 3 fotelji
- vitrina 150x120
- komoda 142x75
- trpezariska masa 140x90 + 6 stolcinja

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070383639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам