1 / 6
Bmw e36 318i plin
По Договор
27.09.2022 12:22

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok.
Sasija mnogu zdrava
Cena nudete po poraka

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

aaaa
Потврден огласувач
075249161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам