1 / 1
Потребен ни е работник за во Месара
900 МКД
Цената е фиксна
12.11.2022 10:16

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Потребен e rabotnik, pomosnik ili месар за во месара во драчево.
Со или без работно искуство
Доколку сте заинтересирани испратете ни CV на вибер.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам