1 / 2
Stan na 1vi kat na Bulevar
45.000 €
26.08.2022 22:41

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava stan so povrsina od 56 m2 + 6m2 podrum, na prvi kat, juzno orientiran, so 2 spalni, trpezarija, pretsobje i kupatilo. Isto moze da se prenameni vo deloven. Se naogja na Bul. Osloboduvanje so pogled na samiot bulevar i e vednas vseliv. Cena 46000 eur. Povekje informacii 070/318-320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan na 1vi kat na Bulevar

45000 €

Stan od 111m2 vo Debar Maalo Skopje

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам