1 / 12
gilera nexus 250
2.100 €
06.10.2022 11:35

Виница / Виница

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

nexus

Километри:

40000

reg cela god
top sosotobja
smento ulje filter rolni kais plocki pred 300km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077654263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам