1 / 1
ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СТАРА КУЌА
29.900 €
08.03.2023 18:15

Битола / Битола

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

59 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР

ДО ПАЗАРОТ, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 49М2 И ДВОР ОД 56 М2, КОМПЛЕТ ЗА РЕНОВИРАЊЕ.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

НОВАЧКИ ПАТ, ОДРЖАНА КУЌА МОЖНОСТ ЗА ДОГРАДБА

45000 €

Г.ОРИЗАРИ, СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ СО ДВОР

550000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам