1 / 9
KEEWAY 150 REGISTRIRAN DO 09.06.2023
990 €
19.09.2022 11:57

Битола / Битола

Марка:

Kee Way

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2006

Модел:

KEEWAY 150 cc coper

Километри:

5000

KEEWAY 150cc, crna boja , registriran do 06.2023, sostojba skoro kako od salon, mnogu malku vozen.

ZA INFORMACII JAVETE SE NA:
070 392 950

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075216588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам