1 / 2
Се продава градежно земјиште
40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2022 13:14

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1767 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште на патот за с.Мрзенци,ул 7ми Ноември спроти фабрика Винојуг,позади железара Интер Комерц.

2 парцели со градежни маркици А1 П 2 ПК

Цена за целата површина (1767) 40еур/м2

Цена за 1 парцела
(1498/1 , 947 м2 и 1498/2 , 820 м2) 50 еур/м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
078332669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам