1 / 6
Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)
По Договор
22.05.2023 14:57

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

6

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

987 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Населба Питарница , Гостивар

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница

Куќата има одлична локација и се наоѓа на главната улица која ги поврзува Гостивар-Чајле како и селата Форино и Чегране.

📐Парцелата има вкупна површина од 987 м2 од кои 97 м2 земјиште под објект и 890 м2 двор.

ℹ️На истата парцела согласно урбанистичкиот план е предвидена изградба на уште еден објект со слични карактеристики (околу 100 м2 во основа)

🟢Недвижноста поседува имотен лист без никакви товари (прибелешки)

💶Цена : По договор

📞Контакт телефон : 078/377-777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

620 €

Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам