1 / 9
Ford Fokus 1.6
5.150 €
28.09.2022 18:33

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Форд Фокус 1.6 tdci многу мала потрошувачка, лесен за одржување.Регистриран со зелен картон цела година.Фабрички затемнети стакла. Нема вложување.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
071373517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам