1 / 12
STAN VO NOVA GRADBA STRUGA
9 €
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 22:01

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

83 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stanot e vo nova zgrada so vkupno 6 stanovi. *Ostanati se uste 2 za prodazba.
Stanot e so vkupna površina od 83 kvadrati, ima 2 terasi i instalacija za podno greenje. CENA PO DOGOVOR.
Video na linkot
https://youtube.com/shorts/WeSLDIF8IL0?feature=share

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

None
Потврден огласувач
070212914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам