1 / 1
Се продава плац
350 €
30.09.2022 12:13

Тетово / Тетово

Квадратура:

1314 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацински простор од 250 m2 .
Плацот се наоѓа на локалниот пат Тетово – Брвеница (ван Вардарска).
Цена 350 /m2 .⁣

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам